Demo Talebi

 

Müşteri Sadakat Programı

Müşteri Sadakat Programı

Sadakat Kart Sistemi, Müşterilerinizin Sizi Tercih Etmelerini ve Tekrar İhtiyaçlarını Sizlerden Karşılamalarını Amaçlayan Bir Sistemdir. Sadakat Kart Sistemi Sayesinde Müşterilerinize Değer Verdiğinizi ve Onları Önemsediğinizi Hissettirerek Müşteri İlişkilerinizi Mükemmel Bir Duruma Getirebilir ve İş Akışınızı Kontrol edebilirsiniz. Kurumsal Kimliğinize Uygun Olarak

Peki Bunun İçin Ne Gereklidir.

Müşterilerinize İşletmeniz İçin Özel Basılmış Sadakat Kartları Vermeniz, Sadakat Kartlarıyla Mükemmel Bir Uyum İçinde Çalışan Point Programımızı Edinmeniz Ayrıca Bu Kartları Okumak İçin Manyetik Kart Okuyucu Cihaz veya Barkod Okuyucu Cihaz Sistemi Kullanmak İçin Yeterlidir.

Müşteri Sadakat Kartları Nasıl Kullanılır?

İşyerinize Gelen Müşteriniz İşletmenize Özel Basılmış Sadakat Kartınızı Alış Verişi Sırasında Kullanılmak Üzere Kasiyerinize Uzattığında, Bilgisayar Sisteminize Entegre Edilmiş Manyetik Kart Okuyucu veya Barkod Okuyucu Cihazdan Geçirilerek Müşterinizin Puan Kazanması veya Birikmiş Puanları Kullanması Saniyeler İçerisinde Sağlanmaktadır.

Hazırlanan Müşteri Kartları Sayesinde Hem Reklamınızı Yapabilir. Hemde Kart Verdiğiniz Kişilerin İşletmenizi Hatırlamasını Sağlarsınız.

Böylece İşletmenizin Bilinirlik Düzeyini Arttırırsınız. Sadakat Sistemi Tüm Müşterilerinizin Alış Verişlerini Merkezi Bir Veri Tabanından Takip Etmenizi Sağlayan Bir CRM Uygulamasıdır.

  • » Sizi En Sık Ziyaret Eden Müşterilerinizi
  • » En Çok Harcama Yapan Müşterilerinizi
  • » En Çok Tercih Edilen Ürünlerinizi Öğrenmenirsiniz.
  • » Yeni Müşteriler Kazanmak İçin Yeni Stratejiler Geliştirmenize ve Bu Stratejilerin Olumlu Veya Olumsuz Olduğunun Takibinde Size Yardımcı Olur.