Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Cats Bilişim Yazılım Geliştirme Teknolojileri

Cats Bilişim genç ve dinamik kadrosuyla kurulmuş bir yazılım firmasıdır. Kamu ve özel kuruluşlarına çözüm ortaklığı ile hizmete adamış, modern teknolojileri takip ederek, iş ve hizmet üretmelerinde yaşamsal öneme sahip olan kurumsal bilgisayar yazılımlarını, modern donanım ve iletişim teknolojileriyle bütünleştirerek geliştirir ve sunar. Daha çağdaş bir gelecek için gelişime her zaman açık yazılım firmasıdır.

Cats Bilişim prensipleri ve inandığı değerler ile Ülke menfaatleri doğrultusunda hizmet etmekten genç kadronun vermiş olduğu dinamizm ve enerjiyi bu doğrultuda kullanmaya önem vermiştir.

Değerlerimiz; dürüstlük, inovasyon, girişimcilik, insan ilişkileri odaklı olup yazılım programlarımızı, kullanıcıların daha rahat ve kolay kullanmaları için ekstra çaba göstererek farkını yansıtmaya çalışır.

Cats Bilişim, müşterilerini kazanç temin ettiği yerler olarak değil, ürünlerini birlikte geliştirip, sorunları ortak çalışma ve dayanışmayla birlikte çözdüğü iş ortakları olarak görmektedir. Bu sorumluluğun farkında olarak daha çok çalışan ve işini doğru yaparak memnuniyeti arttırmak için çabalayan bir teknoloji firmasıdır.

 

Misyonumuz

 

Yaptığımız her iş de müşteri kavramından uzak, paylaşım ve çalışma ortaklığı ruhunu yansıtarak projelerimizde memnuniyeti sağlamak, ticari anlayıştan daha çok hizmet anlayışını sağlamaktır.

 

Vizyonumuz

 

Projelerimizde kamu ve özel kuruluşların her türlü ihtiyacını karşılayabilecek aynı zamanda yazılımlarımızı kolaylıkla kullanabilmelerini sağlamak, destek ve yardım hizmetlerine öncelik vererek birçok rakibimizden farkımızı yansıtarak, Ulusal / Uluslararası rekabette en iyi konumda olan bir yazılım firması olmak.

 

Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Başarıyı ön planda tutmak

Farklı düşünmek

Şeffaf ve açık olmak

Çözüm odaklı çalışmak

Kalitemizi yükseltmek

Dürüstlük temelinde iş yapmak

Saygıyı ve dostluğu kaybetmemek

Yenilikçi kalmak ve üretmek

Profosyonelliğimizden ödün vermemek

7 x 24 Destek Hizmeti

Size Özel Kalmak

Size Özel Yazılım Firması

Bizimle paylaşmak istediğiniz bir projeniz mi var ?